top of page

Nadace po požáru mimo provoz!

  • 2 days ago
  • 1 min read

V noci z 20.6. na 21.6.2026 došlo v budově, kde sídlí naše nadace, k požáru. Bohužel byly poškozeny i naše kanceláře, proto budeme dočasně pracovat vzdáleně.

Vyřizujeme nadále korespondenci, telefonáty a běžné úkony, platby grantů, funguje grantový systém k přihlašování nových žádostí. V následujících týdnech ale nebudeme schopni zapůjčit roll-upy, ani si je brát zpátky po akcích, rozesílat letáky, jen omezeně vyzvedávat poštovní zásilky apod. O provizorním provozu kanceláře v průběhu prázdnin Vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení.

PhDr. Svatava Barančicová,

výkonná ředitelka NŽU


 
 
 

Comments


bottom of page