Senior Prix 2016

Abrhám Josef herec (SRNŽU) 1939
Bělohoubek Karel dirigent, koncertní mistr – hráč na klarinet a fagot (AHUV) 1942
Drobný Milan zpěvák (ARTES) 1944
Dubský Pavel houslista (SRNŽU) 1944
Dvořák Josef herec (ARTES) 1942
Effenberková Božena operní pěvkyně – hlasový obor soprán (SRNŽU) 1936
Erbenová Ludmila sborová zpěvačka – hlasový obor 1. soprán (UPZ) 1937
Glogarová Milena loutkoherečka (HA) 1937
Hlaváčová Jana herečka (SRNŽU) 1938
Hoznedr Jan flétnista (UOH) 1941
Kočička Břetislav hráč na tubu (SRNŽU) 1937
Kolář Jaroslav klavírista (AHUV) 1937
Kůda František klavírista (AHUV) 1941
Kutmon Josef sólohobojista (SRNŽU) 1934
Langmajer Jiří sborový zpěvák – hlasový obor tenor (UPZ) 1946
Lenský Tibor zpěvák (SAI) 1940
Malá Květuše sborová zpěvačka – hlasový obor soprán (UPZ) 1932
Mazalová Růžena baletka, choreografka, pedagožka (HA) 1926
Nekvasil Miloslav operní režisér (SRNŽU) 1930
Rathouská-Málková Marie operní pěvkyně – hlasový obor soprán (SRNŽU) 1924
Rezek Petr zpěvák, kytarista, hudební skladatel, textař (SRNŽU) 1942
Rottrová Marie zpěvačka (SAI) 1941
Ryšavý František sborový zpěvák – hlasový obor baryton (SRNŽU) 1946
Řepka Jaroslav sólohobojista (UOH) 1927
Satoranský Jaroslav herec (SRNŽU) 1939
Seidl Jiří fagotista (SRNŽU) 1946
Schmid Jan režisér, dramatik, výtvarník (HA) 1936
Smetáček Pavel jazzový klarinetista a saxofonista (SAI) 1940
Sobišková Eva hráčka na tympány a bicí nástroje (UOH) 1933
Sobota Luděk herec (ARTES) 1943
Sodoma Viktor zpěvák a hudebník (SRNŽU) 1945
Stivín Jiří hudebník (SRNŽU) 1942
Straková Vlasta sborová zpěvačka – hlasový obor alt (UPZ) 1943
Svěráková-Matuchová Milada herečka, loutkoherečka (HA) 1933
Šafařík Jaroslav dirigent, violoncellista (UOH) 1934
Šálek Josef hráč na lesní roh (SRNŽU) 1935
Šimíček Jan klavírista, skladatel, aranžér a jazzman (AHUV) 1942
Špelina Karel violista (AHUV) 1936
Švandová-Koutecká Inge operní režisérka (SRNŽU) 1936
Švehlík Alois herec (SRNŽU) 1939
Tesařík Richard hudebník, zpěvák (ARTES) 1945
Tománek Jaroslav sborový zpěvák – hlasový obor tenor (UPZ) 1938
Tomečková Jana herečka (SRNŽU) 1941
Vaňharová Oldřiška flétnistka (SRNŽU) 1936
Velan Vlasta violoncellista (SRNŽU) 1931
Ventruba Miloš kontrabasista (UOH) 1935
Vicenová Naděžda herečka (HA) 1939
Vlna Zdeněk fagotista (SRNŽU) 1942
Vyčítal Jan zpěvák, textař (SAI) 1942
Zagorová Hana zpěvačka (ARTES) 1946